Dizainerė atvyksta pas kiekvieną klientą į namus į bet kurį Lietuvos kampelį. Kruopščiai įvertinamas patalpų esamas arba būsimas interjeras bei dizainas, taip pat kliento nuomonė bei pageidavimai. Klientams pateikiamas ir pasiūlomas gausus medžiagų, mechanizmų bei darbų vizualinis pasirinkimas. Kiekvienam klientui individualiai paruošiami detalūs būsimų gaminių eskizai bei paskaičiavimai. Visa tai padeda klientui priimti jam labiausiai patikusį variantą. Siuvamos užuolaidos, romanetės, širmos, lovatiesės, baldų užvalkalai, pagalvėlės ir kitos interjero detalės.

Gamybos procesas yra atidžiai kontroliuojamas. Gaminiai puošiami įvairiomis aplikacijomis, siuvinėjimais bei dekoracijomis, kas dar labiau pabrėžia kiekvieno kliento gaminių individualumą.

Karnizų bei romanečių mechanizmus tvirtina kartu atvykstantis meistras. Dizainerė kontroliuoja visą gamybos procesą nuo idėjos pateikimo iki galutinio darbų pridavimo klientui. Tai užtikrina nepriekaištingą gaminio, darbų ir paslaugų kokybę.

Dėmesio! Pagal atsiųstus išmatavimus ir interjero nuotraukas parenkame ir siuvame gaminius ir užsienyje gyvenantiems klientams.

Maloniai kviečiame apsilankyti - mes padėsime sukurti jaukią erdvę jūsų namams, viešbučiams, biurams ar kavinėms...